KR GROUP - grupa księgowo-podatkowa działająca od ponad 20 lat na rynku

KR GROUP jest to jedna z polskich firm, która w zaskakującym tempie się rozwija. To grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu. W swoim zespole posiada ponad 230 specjalistów, a swoje usługi świadczą w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

O marce słów kilka..

Przedsiębiorstwo już od roku 2000 roku buduje w Polsce solidną markę na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz obszarów kadrowo-płacowych. W 2016 roku została podjęta ważna, strategiczna decyzja, która miała duże znaczenie w dalszej działalności, mianowicie rozszerzenie obecności w części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech. 

Nie trzeba wspominać, że KR GROUP posiada głęboką wiedzę na temat realiów biznesowych, co sprawia, że w portfolio KR Group znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe firmy. Należy również wspomnieć, że eksperci dysponują bogatym doświadczeniem zdobytym w największych firmach audytorskich i konsultingowych. Dzięki temu są w stanie świadczyć usługi dla firm niezależnie od ich wielkości, branży czy sektora. Rozwiązania, które oferują są przemyślane i zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. 

Przez lata przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z liderami różnych branż, takimi jak nieruchomości, handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie i wydobywanie gazu, energetyka odnawialna i konwencjonalna, motoryzacja oraz FMCG

Klienci KR GROUP

Główni klienci grupy księgowo- podatkowej to filie dużych międzynarodowych koncernów, które stawiają wysokie wymagania w dziedzinie sprawozdawczości finansowej i zarządczej z różnych krajów takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania czy Szwajcaria. 

Usługi które oferuje KR GROUP

 • Outsourcing księgowy 
 • Doradztwo podatkowe (np. ceny transferowe, przeglądy podatkowe, ulgi podatkowe)
 • VAT Compliance ( np. doradztwo podatkowe, zwrot podatku VAT)
 • Outsourcing kadr i płac
 •  HR Consulting 
 • Obsługa prawna firm
Jeśli jesteście zainteresowani usługami, które oferuje firma zapraszam do zapoznania się ze stroną https://www.krgroup.pl/ gdzie znajdziecie odpowiedzi na nurtujące was pytania.Komentarze

 1. Chętnie poczytam opinie na temat używanych przez Was gotowych platform do sprzedaży.
  Mam na myśli np. skyshop, shoper, shoplo itp.
  Której używacie, która polecacie? Lub czemu któraś absolutnie nie?
  Chciałabym niskim nakładem finansowym uruchomić mini sklepik na próbe dlatego w tym momencie nie rozważam budowania sklepu na Wordpress.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję że odwiedziłaś moją stronę, jednak szanujmy się i nie zostawiajmy linków w komentarzu - skutkuje to usunięciem całego komentarza. Zawsze staram się odwiedzać osoby które zostawiły komentarz.

Popularne posty

Obserwuj mnie również na instagramie @shikatemeku