Czy warto kupić tapetę samoprzylepną do pokoju dziecka?

Czy warto kupić tapetę samoprzylepną do pokoju dziecka?
Aranżacja wszystkich pomieszczeń w domu to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli mowa o pokoju dziecięcym. Ważne jest, aby aranżacja pokoju dziecięcego pobudzała wyobraźnie oraz aby dziecko czuło się dobrze w swoim przytulnym pokoju. Świetnym rozwiązaniem jest postawienie na tapetę, ponieważ jest nieograniczona ilość wzorów, a montaż jest dziecinnie prosty. 

Chodź mało osób się aktualnie decyduje na tapety, to wciąż w pokoju dziecięcym cieszą się dużą popularnością.  Wiele osób się decyduje na tą opcję, ponieważ tapeta znacząco zmienia wystrój pomieszczenia. 

Dlaczego warto wybrać tapetę do pokoju dziecka?

  • design
bez wątpienia dzieci uwielbiają różne kolory, bajkowe lub zwierzęce motywy na ścianach - z tapetami jest to możliwe, ponieważ niesłychanie ciężko było by to namalować farbami.
  • zmywalne tapety
tak jak różne kolory, dzieci uwielbiają malować po ścianach, przez co często rodzice rezygnują z tego pomysłu. Nie warto, aktualnie możemy zakupić zmywalne tapety, dzięki czemu szybciej możemy pozbyć malunków, niż ze zwykłej ściany!
  • szybkość
ściany należy malować na kilka razy, czekać aż coś wyschnie by znów pomalować. Z tapetami tak nie jest, od razu możemy nałożyć całość i gotowe, a mając samoprzylepne tapety czas diametralnie się skraca.


Tapeta samoprzylepna - dlaczego warto?

Wraz z wyborem odpowiedniej tapety, pojawia się wątpliwość "w jaki sposób ją zamontować", w końcu trzeba rozrobić klej, uważać by nie zabrudzić pokoju oraz tapety klejem. Na przeciw naszym oczekiwaniom wychodzi sklep eudajmonia.eu, ponieważ w swojej ofercie mają samoprzylepne tapety, gdzie w zaledwie kilka minut będziemy mieli  gotową tapetę na ścianach. Nie ma obaw jeśli krzywo przykleimy tapetę, ponieważ mamy możliwość odklejenia i ponownego montażu. Stosowany jest bardzo mocny klej, który wyróżnia się wytrzymałością i trwałością, nawet po odklejeniu tapety w celu poprawy. Nie ma także potrzeby czekania kilku godzin aż wyschnie tapeta - samoprzylepna tapeta tego nie potrzebuje.


Tapetę możesz zmienić kiedy chcesz, bez poświęcania dużej ilości czasu


Wiemy, że dzieci szybko dorastają, jednego dnia podoba im się Świnka Peppa, za miesiąc księżniczki, a za trzy kwiaciaste wzory. Mając samoprzylepną tapetę, bez problemu i bez uszkodzenia ściany możemy ją odkleić i przykleić nową tapetę, która spodoba się dziecku. To wszystko bez poświęcania kilku godzin na zdrapywanie starej tapety!

Takie samoprzylepne tapety oferuje sklep eudajmonia.eu/tapety gdzie w swojej ofercie mają tapety samoprzylepne z ogromną ilością dostępnych wzorów. Posiadają  także inne produkty takie jak: plakaty czy naklejki ścienne.

Macie w swoim mieszkaniu tapetę? A może planujecie mieć?


Komentarze

  1. Wow! Te tapety są przepiękne! :) Jestem pod wrażeniem! Świetny sposób na szybką metamorfozę! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odkrycie takich estetycznych wzorów i kolorów tapet może całkowicie odmienić charakter pomieszczenia, nadając mu nowego życia i atmosfery. To nie tylko prosty sposób na unikalne aranżacje wnętrz, ale także sposób na wyrażenie własnego stylu i osobowości poprzez dekorację ścian.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję że odwiedziłaś moją stronę, jednak szanujmy się i nie zostawiajmy linków w komentarzu - skutkuje to usunięciem całego komentarza. Zawsze staram się odwiedzać osoby które zostawiły komentarz.

Popularne posty

Obserwuj mnie również na instagramie @shikatemeku