TEKST BYŁ NAPISANY 22 STYCZNIA 2017 ROKU, WTEDY TEN BLOG ZOSTAŁ ZAŁOŻONY. 

Założenie własnego bloga wymaga dużo wysiłku i pracy którą wkładamy aby osiągnął on upragniony sukces. Jednym przychodzi to z łatwością, inni muszą się natrudzić aby dokonać tego, co oczekujemy. Zdecydowanie należę do drugiej grupy osób. Miałam już dwa blogi, niestety nie udawało mi się aby dotarł on do szerszego grona osób. Dlatego dziś próbuję po raz trzeci swoich sił, i mam nadzieję że z sukcesem, którego bez was nie osiągnę!


  Może zaczynając od początku.. Nazywam się Paulina, mam skończone 18 lat i obecnie uczęszczam do drugiej klasy technikum na profilu Technik Logistyk. Bardzo lubię zwierzęta, szczególnie psy, ostatnio nawet stałam się maniaczką królików, bowiem mam swojego uszatka. Nie toleruję przechwalania się, wywyższania ponad wszystkich oraz chamstwa. Jestem osobą nieśmiałą, cichą. Nie będę się szeroko rozwijała na mój temat, gdyż nie po to powstał ten blog, lecz jestem pewna że jeśli blog rozszerzy się o większe grono czytelników z pewnością dodam więcej ważnych i ważniejszych informacji związanych z moją osobą.


O czym będzie mój blog?

Prawdę mówiąc założyłam tego bloga z myślą że nie będę się ograniczała do jednej tematyki postów. Z pewnością możecie się spodziewać na tym blogu postów dotyczących mody, urody oraz lifestyle. Można by rzec że masło maślane, ale jestem chaotyczna - mam nadzieję że blogowanie nauczy mnie więcej i będę konsekwentna i nauczę się żyć z moją chaotycznością.


Będę oczywiście się słuchać czytelników, dlatego jeśli będzie coś/jest coś, co byście chcieli mi przekazać, powiedzieć, poradzić to zapraszam abyście napisali w komentarzu, a jesli chcecie indywidualnie, nie na forum można to zrobić, pisząc do mnie na social media:


instagram: shikatemeku
email: shikatemeku@onet.pl

Obserwuj mnie również na instagramie @shikatemeku