Pytania które musisz zadać swojemu chłopakowi!

Pytania które warto zadać chłopakowi, partnerowi

Przypuszczam, że bardzo rzadko zdarza się, aby tobie i twojemu chłopakowi brakło tematów do rozmów. Jednak jeśli nie wiesz o czym rozmawiać ze swoim partnerem, to przychodzę Ci z pomocą! Nie ważne jak długo jesteś ze swoim chłopakiem lub mężem, czas nie gra roli - zawsze możesz dowiedzieć się czegoś nowego! Dziś przygotowałam kilka fajnych pytań, które być może pomogą bardziej poznać twojego partnera. Jakie pytania zadać chłopakowi - sprawdź sama!

Alma K. dermokosmetyki z morza martwego - opinie

Alma K. - dermokosmetyki z morza martwego - opiniaBardzo lubię dermokosmetyki, ponieważ często one są uznawane jako lepsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Niestety o produktach marki Alma K. nigdy wcześniej nie słyszałam, dlatego z wielka przyjemnością podjęłam się testów tych produktów. Dziś wezmę pod lupę dermokosmetyki Alma K takie jak: serum, żel do mycia twarzy oraz tonik.

Grusza azjatycka - odmiany gruszy jak sadzić oraz jak uprawiać?

Z pewnością nie każdy z nas słyszał o gruszy azjatyckiej, jednak ostatnimi czasy coraz więcej osób darzy ją zainteresowaniem, dlatego coraz częściej można ją znaleźć na ogródkach działkowych. Roślina ta daje smaczne owoce, wyglądem przypominające jabłka. Jednak jak uprawiać i sadzić taką gruszę azjatycką? 
Obserwuj mnie również na instagramie @shikatemeku