Poznaj naturalne kosmetyki od Esito - serum do twarzy oraz krem do twarzy na noc (opinia)

Opinia kosmetyki esito, opinia serum do twarzy, opinie krem do twarzy na noc esito

Dziś chciałabym wam przedstawić markę Esito. Marka ta oferuje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które są stworzone z miłości do przyrody. Produkty które chciałabym wam pokazać to Esito serum do twarzy oraz Esito krem do twarzy na noc. Czy kosmetyki, których opakowania są tak minimalistyczne i przyjazne dla oka, okażą się ukojeniem dla naszej skóry?

Korektor w płynie od Catrice,Liquid Camouflage High Coverage Concealer (opinia, recenzja)

Opinia korektoru w płynie od Catrice,najlepszy korektor od Catrice, korektory Catrice

Korektor do twarzy to jeden z najważniejszych elementów makijażu. Kiedyś korektora używałam głównie na sińce pryszcze - zapominałam o nakładaniupod oczy - teraz nie wyobrażam sobie by pominąć ten krok. Korektor Catrice Liquid Camouflage  skierowany jest do zakrywania niedoskonałości pod oczami raz na twarzy

Podkład ze śluzem ślimaka: Eveline Satin Matt 4w1 matująco-kryjący

Eveline podkład matująco kryjący, Eveline Satin Matt opinia

Eveline to jedna z moich ulubionych drogeryjnych marek, bardzo często do niej wracam dlatego gdy zobaczyłam podkład Satin Matt nie musiałam długo się zastanawiać tym bardziej że jest to matujaco- kryjący podkład ze śluzem ślimaka! Eveline Satin Matt. Czytając recenzje w internecie, przyznam że byłam ciekawa tego jak się sprawdzi u mnie, czy więc podkład ze śluzem ślimaka okaże się dobrym produktem?

Opinie: Holika Holika aloe 99% Soothing Gel- wielofunkcyjny żel aloesowy

Żel aloesowy Holika Holika, aloe 99% Soothing Gel recenzja

Żel aloesowy Holika Holika  jest bardzo ceniony przez wiele dziewcząt, w końcu jest to wielofunkcyjny żel który może być stosowany do każdego rodzaju skóry, twarzy i ciała. Czy więc ten hit wśród wielu dziewcząt sprawdził się u mnie?  Dziś chciałabym wam przedstawić recenzję oraz opinie żelu aloesowego Holika Holika Soothing Gel.
Obserwuj mnie również na instagramie @shikatemeku