Podsumowanie miesiąca [WRZESIEŃ]

Kolejny miesiąc za nami, czas leci nieubłaganie. Niedawno szliśmy pierwszy raz do szkoły bowiem był początek miesiąca, a teraz wrzesień jest już za nami! W ubiegłym miesiącu musieliśmy się pożegnać z latem, i powitać jesień. Muszę przyznać że jesień od razu można zobaczyć różnicę - diametralna zmiana temperatury i dużo więcej chorych osób!#Spis wszystkich postów z miesiąca - SIERPIEŃ
W  tym miesiącu można zobaczyć więcej postów typu lifestyle, ale tych kosmetycznych również nie brakło! 


Pamiętam jak pisałam podsumowanie lipca, a tu już piszę podsumowanie sierpnia i już rozpoczął się wrzesień! Czas wakacji biegnie nieubłaganie szybko - szkoda że nie tak jak okres szkolny. No cóż. Jak spędziliście okres wakacyjny? Chcielibyście kolejny miesiąc odpoczynku?

Jeszcze rok temu nie zdawałam sobie sprawy jak odpowiednie dobranie podkładu wpływa na kondycję naszej cery. Brałam "pierwszy lepszy" czasem nawet pomijałam fakt że dany podkład spływał ze mnie po trzech godzinach. Ostatnimi czasu przetestowałam już około dziesięciu podkładów, niestety wciąż nie znalazłam swojego ulubieńca. Może któryś was zaciekawi i sami się skusicie na zakup?

Social media w naszych czasach odgrywają znaczącą rolę. Instagram, Facebook, Snapchat - to część mediów społecznościowych które są powszechnie używane. Łączy te trzy portale jedno - zdjecia.


Chyba każdy chodź raz w życiu miał problemy z zaskórnikami - jeśli nie, to znaczy że jesteś szczęściarzem! Nie zawsze łatwo się ich pozbyć, dlatego często idziemy do sklepów użyć maseczek, plastrów, czy innych własnoręcznie robionych specyfików.

Zawsze myślałam że najbardziej narażone na kradzież są konta które mają tysiące followersów, dlatego nie dbałam o regularną zmianę hasła, oraz na weryfikację metodą na sms. Niestety był to mój wielki błąd, do którego teraz muszę się teraz przyznać. Bezpieczeństwo jest jednak ważne, i nie warto go lekceważyć

#Przegląd statystyk
Największym zainteresowaniem cieszył się post "5 podkładów które chciałabym przetestować" bowiem miał 350 wyświetleń oraz "Influencer. Moje social media ' 45 komentarzy oraz 320 wyświetleń. 
  W tym miesiącu licznik wyświetleń przekroczył 20 000! Za co chciałabym serdecznie podziękować Wam! Statystyki ponownie poszły w górę. Tym razem wyszło około 3200 wyświetleń (czyli o 500 więcej niż w ubiegły miesiącu) Natomiast komentarzy jest niestety mniej bowiem około 170 (mniej o 30) W tym miesiącu mogę się cieszyć rekordową liczbą przybyłych obserwujących bowiem doszło was aż 14! DZIĘKUJĘ!

Ogólna liczba obserwatorów: 178
Ogólna liczba wyświetleń: 21800
Ogólna liczba komentarzy: 1526 w 43 postach. 


#Najlepsze zdjęcia zrobione w tym miesiącu
Niestety w tym miesiącu nie miałam za dużo zdjęć, także nie mogę się nimi pochwalić. Swoją drogą zastanawiam się czy nie usunąć tej kategorii z podsumowania. Jak myślicie? #Jakie były Moje małe zwycięstwa i duże sukcesy, co poszło dobrze? 
Cóż za dużo zwycięstw to nie miałam, można by rzec że praktycznie nic, można zaliczyć do zwycięstw blogowych liczbę obserwatorów, co mnie cieszy.
 #Co poszło źle i jak mogę to poprawić w kolejnym miesiącu? 
Ten miesiąc mogę zarówno jak poprzedni mogę zaliczyć do zwycięstw, bowiem nie przytrafiło mi się nic co by można było zaliczyć do porażek. Posty pojawiały się średnio regularnie (co 5 dni) Mimo to nie jestem zachwycona, 5 postów jest było najmniejszą stawką jaką mogłam zaoferować, chciałabym by w każdym miesiącu było minimum po 6, ale czas niestety nie pozwala mi by przysiąść i napisać więcej. Chodź będę starała się utrzymać moje ostateczne minimum - 5 postów na miesiąc.


 #Co udało Mi się zrobić w tym miesiącu dla siebie, dla swojego rozwoju i wypoczynku? 
Niestety dla wypoczynku nie zrobiłam nic konkretnego co by można było do tego zaliczyć - no może szybki wypad do Łodzi, do manufaktury. 

Kochani!!
Postanowiłam, że podsumowania będą się różnić od siebie. Bowiem takie konkretne comiesięczne podsumowanie będzie monotonne. Dlatego elementem zmiennym będą:
*najlepsze zdjęcia które udały mi się zrobić
*pytania dotyczące zwycięstw, rozwoju i porażek. 
DODATKOWO, dodam kategorię:
*Piosenki warte posłuchania

Co sądzicie? Czy posumowaniu w nowym stylu będzie lepsze? Już za miesiąc zmiany w podsumowaniu, tymczasem mogliście przeczytać jeszcze w starym stylu.

A Wy mieliście jakieś wzloty lub upadki? Co ciekawego robiliście w ubiegłym miesiącu? Co myślicie o zmianie którą chcę wprowadzić?

ZAPRASZAM DO OBSERWACJI INSTAGRAMA! 

Komentarze

 1. Zaraz skocze do wpisu o podkładach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham oglądać takie podsumowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne podsumowanie idę do Ciebie na insta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super podsumowanie! Świetne foteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wysokich statystyk :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję takiego rozkwitu bloga! Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 7. no no statystyki do po zazdroszczenia

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że poprzedni miesiąc był dla Ciebie bardzo owocny. Gratuluję serdecznie! :) Fajnie, że zamierzasz urozmaicić podsumowania o piosenki warte posłuchania. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetnie wyglądasz!super, pozdrawiam cieplutko! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. 5 postów miesięcznie to tez sporo :) fajny masz pomysł z tymi zmiennymi tematami podsumowań :)
  Fajne zdjęcia!
  Ysiakova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Podobają mi się takie podsumowania, a zdjęcia zostaw moim zdaniem pasują do takich wpisów ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie napisane podsumowanie.Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetne jest takie podsumowanie miesiąca, możesz dokładnie prześwietlić jak minął Twój czas, zobaczyć co robiłaś dobrze, co źle i wysnuć wnioski. Gratulacje tak wysokich statystyk! ♥

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Warto robić sobie takie podsumowania :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Super! Blog się rozwija :) Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 16. Brawo kochana! 💖 Życzymy Ci powodzenia w prowadzeniu bloga.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja też obijam do 20tys wyświetleń choć moje miesięczne statystyki niestety są malutkie :( Fajny pomysł z tym podsumowaniem miesiąca bloga muszę sama coś takiego sobie robić ale w plannerze - nie konieczmnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 18. Fajne podsumowanie, widzę że to był bardzo owocny miesiąc!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzieje się!! Super, że robisz takie podsumowania :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Gratuluję coraz lepszych statystyk :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

* Dziękuję że odwiedziłaś moją stronę,
* Zawsze staram się odwiedzać komentujących,
* Proszę nie zostawiaj linków, wiem jak trafić na twoją stronę,

* Zapraszam do obserwacji mojego instagrama: @shikatemeku

Obserwuj mnie również na instagramie @shikatemeku